Sultan CAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gördüğünüz ve duyduğunuz herşey...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)

3 posters
YazarMesaj
AYSUN

ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) Empty
MesajKonu: ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)   ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 12:55 pm

BURDAN BÜTÜN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİME VE MÜSLÜMAN OLMAYI DÜŞÜNEN KARDEŞLERE SESLENİYOM KARDEŞLİK ŞU ÇAKMA METİN YAZARININ AÇMIŞ OLDUĞU SİTEYE İLGİ VE ALAKA GÖSTERİN ARKADAŞ TOPLAYINŞU DÜNYADA YAPTIĞI TEK İŞ BU YOKSA GENÇ YAŞTA SELOYA GİTMEDEN BİŞEYY OLACAK BUNA LÜTFEN
Sultan Can
Admin
Sultan Can

MesajKonu: Geri: ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)   ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 12:59 pm

afro Ben çakma değilim Evil or Very Mad

Benim sitem zaten ilgi görüyor rabbit Banu Alkanınkinden bile fazla ilgi görüyoooooooooooo lol! lol!

Ama Bülent Ersoy u geçemedim.... lol! lol!
http://sultancan.yetkinforum.com
AYSUN

MesajKonu: Geri: ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)   ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 1:00 pm

bülenttten bi farkını söyle Allahını seversen o kocamana bir divaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sultan Can
Admin
Sultan Can

MesajKonu: Geri: ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)   ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 1:05 pm

ulan o diva ise bende divanım lan

lan aysun ahbaplarımla tanış... Bak çok dadlı insanlar var

DAdlı olmasalar siteme üye olurlar mıydıııııııııı Basketball Basketball cheers cheers
yasinsen

yasinsen

MesajKonu: Geri: ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)   ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 1:06 pm

AYSUN demiş ki:
bülenttten bi farkını söyle Allahını seversen o kocamana bir divaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğuu söyleyim diye boşuna dememişler Very Happy
Sultan Can
Admin
Sultan Can

MesajKonu: Geri: ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)   ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 1:12 pm

Laughing Laughing yasin, AYSUN varya beim 2, 3 kat daha orjinal versiyonum hahahahaha bom
yasinsen

yasinsen

MesajKonu: Geri: ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)   ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 1:14 pm

Sultan Can demiş ki:
Laughing Laughing yasin, AYSUN varya beim 2, 3 kat daha orjinal versiyonum hahahahaha bom

Şimdilik fark göremiyorum :d
Fark görünce söylerim :d
şimdilik berabere :d
Sultan Can
Admin
Sultan Can

MesajKonu: Geri: ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)   ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 1:26 pm

Lan yasin şu deli kız AYSUn rağbet görmez diyor ingilizce yazılarıma ama ben göstertecem inşallah.. Zorla affraid

Oku lann oraları oku da öğrenmiş gibi cevaplar yaz lan. Ama aramızda ha deme orda burda afro farao
yasinsen

yasinsen

MesajKonu: Geri: ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)   ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:) EmptyCuma Mayıs 08, 2009 1:38 pm

Very Happy:D
ben öğrenmek için istanbula gelecem Very Happy

ÇAKMA METİN YAZARININ SİTESİ:)
1 sayfadaki 1 sayfası