Sultan CAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gördüğünüz ve duyduğunuz herşey...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İngilizce Üzerine....

3 posters
YazarMesaj
Sultan Can
Admin
Sultan Can

İngilizce Üzerine.... Empty
MesajKonu: İngilizce Üzerine....   İngilizce Üzerine.... EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 11:27 am

Arkadaşlar ingilizce hiç de sandığınız kadar zor bir dil değil.. Öncelikle " Hayır, ben asla öğrenemem, ben kim ingilizce kim" diyen arkadaşlara sesleniyorum. Lütfen, bu olumsuz düşünceyi kafanızdan silin!... Ve sakin sakin adım adım ingilizceye çat pat da olsa bir giriş yapabileceğinize inanın!...

İşte arkadaşlar, kankalar benden size garanti, ingilizcenin korkulacak hiç bir yanı yok... Bu giriş mesajından sonra ingilizce ders içeren yazılarımı tek tek atacağım inşallah.

Yapamayacağınız şey yok!.. Yeter ki yürekten isteyin!...
http://sultancan.yetkinforum.com
ebosum

ebosum

MesajKonu: Geri: İngilizce Üzerine....   İngilizce Üzerine.... EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 1:48 pm

BEN İSTİYORUM BANANE BANA ÖĞRET VALLA UNUTTUM İYİCE LİSE BİTELİDE BAYA OLDU I love you
yasinsen

yasinsen

MesajKonu: Geri: İngilizce Üzerine....   İngilizce Üzerine.... EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 3:44 pm

bende öğrenmek istiyorum Smile

Hakikaten yaw :d Bende seni kızdırmazsam bende neyim Very Happy

Hehe hep senmi bişeyler öğrencen :d
Sultan Can
Admin
Sultan Can

MesajKonu: Geri: İngilizce Üzerine....   İngilizce Üzerine.... EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 3:50 pm

cheers cheers Öğreticem tabiki ve gerçekten öğrenceksiniz çat pat da olsa I love you
http://sultancan.yetkinforum.com
yasinsen

yasinsen

MesajKonu: Geri: İngilizce Üzerine....   İngilizce Üzerine.... EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 3:51 pm

Sultan Can demiş ki:
cheers cheers Öğreticem tabiki ve gerçekten öğrenceksiniz çat pat da olsa I love you

Haha tamam Very Happy bittin sen :d lol!

İngilizce Üzerine....
1 sayfadaki 1 sayfası