Sultan CAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gördüğünüz ve duyduğunuz herşey...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Herkese selamlar...

3 posters
YazarMesaj
orhaneren

Herkese selamlar... Empty
MesajKonu: Herkese selamlar...   Herkese selamlar... EmptySalı Mayıs 19, 2009 9:33 am

Tekrardan selamlar...( Ama bu sefer Azerbaycan'a özel değil herkese... Cool ) Çünkü bazı arkadaşlarımız kızmışlar bana... Öncelikle onlara selam olsun... Şuan yayına girmem lazım... Reklamlardan sonra tekrar görüşürüz inş. Cool Cool Cool
Sultan Can
Admin
Sultan Can

MesajKonu: Geri: Herkese selamlar...   Herkese selamlar... EmptyÇarş. Mayıs 20, 2009 9:53 am

Evet, kızdık, alındık, bozulduk, ağladık, zırladık.... Neden bu ayrım.. Neden her yerde hiyerarşi!... Nedir bu düzen!...

Nedir insanları bu kadar sınıf ayrımına iten!... Ben Azerbaycan da doğmadıysam benim suçum ne!.... Türkiye Türkü olduysam bu benim seçimimmiydi?? Neresi suçtu??

Neden sınıf ayrımı yaptın?? Bizde insanız...... Vel hasılı kelam, alındık be ay balam!....
http://sultancan.yetkinforum.com
yasinsen

yasinsen

MesajKonu: Geri: Herkese selamlar...   Herkese selamlar... EmptyC.tesi Mayıs 23, 2009 3:40 pm

Sultan Can demiş ki:
Evet, kızdık, alındık, bozulduk, ağladık, zırladık.... Neden bu ayrım.. Neden her yerde hiyerarşi!... Nedir bu düzen!...

Nedir insanları bu kadar sınıf ayrımına iten!... Ben Azerbaycan da doğmadıysam benim suçum ne!.... Türkiye Türkü olduysam bu benim seçimimmiydi?? Neresi suçtu??

Neden sınıf ayrımı yaptın?? Bizde insanız...... Vel hasılı kelam, alındık be ay balam!....

Catılıyorum Very Happy:D

Herkese selamlar...
1 sayfadaki 1 sayfası